View Single Post
Stary 08-05-2008, 17:09   #4
sawanb03
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 08-05-2008
Model: focus
Silnik: 1,6 tdci
Rocznik: 2005
Postów: 14
Domyślnie Re: Ford Focus II 1.6 TDCi- Czy kupić? na co zwracać uwagę

No więc tak byłem, obejrzałem, zakupiłem. Nie wiem czy to była dobra decyzja, okaże się w praniu.
Rzeczywiście 2 zderzaki przedni i tylni uszkodzone. Zapewniali mnie, że nie było żadnego wypadku tylko zwykłe dojechania. Gdy spytałem się dlaczego ta prawa wycieraczka tak wysoko, to koleś powiedział mi, że tak ma być. PO wjechaniu na kanał i sprawdzeniu na komputerze amortyzatorów, hamulców itp. bajerów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wszystko ok. Gdy zajrzałem pod maskę, wszystkie śrubki były fabrycznie nowe i nie było widać jakiś prób ich odkręcania. Reflektory też na swoim miejscu, żadnych przesunięć. Pod spodem też niczego niepokojącego nie zauważyłem . Wyglądało to jak dla mnie fajnie, ale ja jestem laikiem w sprawach samochodów więc nigdy nic nie wiadomo. Kierownica, pedały ani siedzenia nie zdarte.
Wyświetlacz na radiu coś nie stykał bo gasł i się zapalał, ale obiecali, że naprawią Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To tyle. Czekam na rejestrację Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sawanb03 jest offline   Odpowiedź z Cytatem