Temat: [Mondeo 2014- ] 1.5 160KM Wasze przebiegi i wrażenia
View Single Post
Stary 13-09-2023, 10:23   #7
bromsky1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-03-2017
Model: Ford Mondeo
Silnik: 1.5
Rocznik: 2017
Postów: 26
Domyślnie Odp: 1.5 160KM Wasze przebiegi i wrażenia

Cytat:
Napisał patrykkubiak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Hej. Chciałbym żebyście podzielili się swoimi przebiegami benzynki 1.5 Ecoboost i jakie są wasze wrażenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

Mam na oku Mondeo z 2015 z przebiegiem 168tys od dealera i zastanawiam się czy jest sens się w to pakować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mam takiego z 2017, przebieg obecnie ok 85 tys. Automat. Ogólnie rzecz biorąc samochód na razie nie sprawia żadnych problemów.
Silnik (a w zasadzie skrzynia) nie jest demonem szybkości Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jednak nie można wg mnie pisać, że to jakiś muł i że się nie nadaje do tego samochodu - kwestia oczekiwań i porównania.
Moje średnie spalanie z przebiegu ponad 8 tys. km wg komputera pokładowego to 7,4 l/100.
bromsky1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem