View Single Post
Stary 30-12-2008, 01:35   #1
romekstanek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 03-11-2008
Skąd: Greenford
Postów: 18
Domyślnie [MK3] Brak tylnego oświetlenia kabiny

Bardzo często używam swój samochód wieczorami kiedy jest już ciemno. Na tylnym siedzeniu mam zamontowany fotelik dla dziecka. To co bardzo mnie frustruje to brak oświetlenia tylnego kabiny. Tapicerkę mam czarną, fotelik jest czarny, fotele przednie dla wygody podróżujących są wysokie i bardzo skutecznie blokują światło aby się nie przedostało na tył auta. Czasami podczas jazdy żona coś szuka w torbie czy chce nakarmić dziecko i jest tak ciemno że masakra. Włączenie oświetlenia z przodu nic nie daje. Jak na chorobę to światła z przodu jest aż za dużo. W lusterkach, centralne, i kierunkowe. Tak naprawdę bez sensu są trzy lamki z przodu. No ale to jest moje zdanie. To tyle historii.
Moje pytanie. Ponoć szczęśliwcy posiadają takowe oświetlenie w swoich fordach. Może któryś z nich wie czy można takie samemu zainstalować. Widziałem w internecie klosz z kostką i jakimś ringiem za całkiem niskie pieniądze. wyciąć tapicerkę, zamątować fizycznie klosz ale do czego podłączyć. Nie posiadam otwieranego dachu to droga do przedniego światła jest prosta. Czy jest jakieś oryginalne podłączenie. Jak ten temat ugryźć? Może jest inny sposób na doświetlenie tylnych siedzeń POMOCY.!!!
romekstanek jest offline   Odpowiedź z Cytatem