View Single Post
Stary 11-09-2019, 10:12   #94
yaris1
ford::professional
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Skąd: Irlandia
Model: Kuga
Silnik: 2.0 tdci 161KM
Rocznik: 2008
Postów: 1,261
Domyślnie Odp: zapytanie o podłączenie radia z chin

Cytat:
Napisał tjay Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam serdecznie!
Posiadam popularne wsród Was radio z chin z androidem i mam dwa pytania:
doczytałem, że mogę zrobić, tak, że zamiast komputer pokładowy będzie pojawiać mi się częstotliwość radia ale nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić.

kwestia druga, czy mogę zmienić to logo android na ford, podczas włączania się ?
bardzo dziękuję za pomoc
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

bardzo Wam dziękuję za pomoc

Bump: Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[IMG]Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.[/IMG]

Bump: [IMG]Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.[/IMG]
Popularne radio??? Jest ich wiele.
Nazwa radia potrzebna lub Jakie masz MCU.
Czy z radiem przyszedł canbus?
Jeśli tak to zdjęcie poproszę. To może coś się wymyśli by na Converse coś tam pokazywało
yaris1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem