Temat: [Mondeo 2007-2014] 1.6 Ecoboost - ubytki płynu chłodzącego
View Single Post
Stary 01-08-2019, 23:46   #16
klocolus
ford::professional
 
Avatar klocolus
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 29-08-2013
Skąd: w-wa
Model: mondeo MK4 / MK5
Silnik: 1.6 eb ~210KM / 2.0 tdci 215KM
Rocznik: 2014 / 2017
Postów: 1,523
Domyślnie Odp: Uciekajacy plyn chlodniczy i brak informacji na desce rozdzielczej

Cytat:
Napisał japim Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak - piszę o tych z rocznika 2014. One nie mają czujnika a tylko grubszy wężyk.
Mój produkcji 03.2014 podlegał akcji serwisowej chociaż zawiadomienie przyszło dopiero tydzień temu (wcześniej sam słyszałem o akcji z forum i zgłosiłem się wcześniej, dostałem od ręki modyfikacje układu chłodzenia, termostat, kilka wężyków w tym przelewowe i nowe sprzęgło). List dotarł przynajmniej miesiąc później niż wskazywał etis (a może i pół roku tylko wcześniej nie sprawdzałem w etisie)

Z ciekawości odpiąłem czujnik od tej gruszki którą mi domontowali - jest wielki alarm na desce po 30 sekundach "silnik-natychmiast serwis", tryb awaryjny jazdy i sygnalizacja dzwiękowa.

BTW może jestem trochę przewrażliwiony ale czuję delikatny zapach płynu chłodniczego jak jestem na zewnątrz auta - chociaż fizycznie nic nie ubywa haha

Ostatnio edytowane przez klocolus ; 01-08-2019 o 23:49
klocolus jest offline   Odpowiedź z Cytatem