View Single Post
Stary 06-02-2024, 20:19   #84
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Zmiana mocy silnika

Cytat:
Napisał matrog19 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Jednym się udaje a innym wywala błędy ABS i ESP. ...
Uśmiałem się do łez...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tym sposobem to DOKŁADNIE NIKOMU SIĘ NIE UDAJE!!!
Równie skuteczne (dokładnie tak!!!) jest napisanie sobie na szybie "A ja mam 82 kunie!!!". Po prostu ten gość z YT to "fachowiec od robienia (głupawych...) filmików" - i dokładnie niczego więcej. Na pewno nie od konfigurowania aut!

Auta (WSZYTKIE Fiesty i przed i po lifcie) dla 60KM mają ZUPEŁNIE INNY SOFT STEROWNIKA SILNIKA niż odpowiadające im okresem produkcji auta z wersją silnika 82KM.
Wersji softu, jaki należy wgrać by zmienić moc jest kilkanaście. Wgrana musi być jedna konkretna WŁAŚCIWA dla danego auta.

Tyle w temacie.
Ale się uśmiałem!
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 06-02-2024 o 20:48
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem