View Single Post
Stary 13-01-2022, 09:54   #11
koval1980
ford::average
 
Avatar koval1980
 
Imię: Radzio
Zarejestrowany: 19-03-2017
Skąd: CNA
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2007/2008
Postów: 197
Domyślnie Odp: MK4 2008 2.2 TDCi Titanium S (175KM)

Cytat:
Napisał kln1920 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dla mnie skręcony licznik dyskwalifikuje samochód. Poza tym, pół bańki km to już sporo, może zwiastować niedługo poważne wydatki. No i bałbym się problemów przy kolejnej odsprzedaży, tym bardziej że te informacje o przebiegu są do zweryfikowania w pierwszym lepszym ASO
Skąd wiadomo, że pół bańki? Ja mam 381kkm i nie mam poważnych wydatków, turbo, wtryski, nawet dwumas jeszcze nie wymieniony, a znam wiele aut z przebiegiem 200kkm gdzie już turbo, wtryski robione. Kwestia podejścia do auta, mnie zawsze interesował stan techniczny i to czy auto jest zadbane i jaką ma historię, a dopiero potem patrzyłem na przebieg. Za to śmieszą mnie ludzie, którzy boją się przebiegów diesli 400kkm czy 500kkm, gdzie połowa w Polsce ma tyle nakulane. Kolega ma Merca klasy E i ponad 600kkm nalatane, przez 8 lat, wszystko udokumentowane. I co bać się tego auta? Wsiada i jedzie w Europę i nigdy go nie zawiodło.
Mimo wszystko uważam, że auto godne zainteresowania, bo jest wyszczególnione co kiedy naprawiane.
koval1980 jest offline   Odpowiedź z Cytatem