View Single Post
Stary 12-08-2010, 05:03   #7
blur
ford::advanced
 
Avatar blur
 
Zarejestrowany: 06-10-2006
Skąd: Łęczna/lubelskie
Model: był :(Mondeusz ST 220
Silnik: 3 lytry ;)
Rocznik: 11.2004
Postów: 458
Domyślnie Odp: Ford Mondeo 2.0TDCI '02 allegro czy warto ?

Cytat:
Napisał lasic100 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki za odpowiedź. Wydawało mi się że jak auto będzie mniej niż zawsze jeżdżone to się będzie mniej psuło ? No a wybór padł na diesla bo słyszałem że Mondeo coś nie lubi gazu (nie wiem jak z innymi, np. z Focusem) a auto ma być tanie w eksploatacji (np. jesli chodzi o paliwo, dlatego wole troszke wiecej dac przy zakupie a potem "oszczędzac").
Jakby to było nowe auto to pewnie założenia byłyby słuszne. Przy używanym może się okazać, że jedna awaria diesla będzie kosztowała 20% wartości auta (w tym przypadku). Gaz mają koledzy z forum i jeżdżą. Jest masę tematów wiec poczytaj.

Ponadto diesla kupuje się do jazdy ...a nie do tego zeby stal i czekal na wakacje.
Cytat:
Napisał lasic100 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czyli polecasz focusa ? czy na tylnej kanapie jest wystarczająco miejsca dla wysokiego gościa ?

Pozdrawiam
Nie wiem ile miejsca jest w focusie .... wolę większe auta Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrawiam
__________________
----------------------------
A6 3.0 TDI @ 280 KM 560 nM quattro
blur jest offline   Odpowiedź z Cytatem