View Single Post
Stary 19-04-2013, 11:17   #151
Miras.
ford::average
 
Avatar Miras.
 
Zarejestrowany: 03-09-2009
Skąd: ze wsi
Model: Van
Silnik: Etylina
Rocznik: Automat
Postów: 138
Exclamation Odp: Bezpłatna wymiana znaczków/emblematów FORD

Cytat:
Napisał majek32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ciekaw czy można zareklamowac wymieniony znaczekGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie z tyłu już jest odprysk na dole znaczka
Raz już tu o tym pisałem, ale powtórzę się ja trzeba :
Emblematy nowego typu oznaczane są w katalogu dopiskiem "finis" i mają nowe numery katalogowe. Warto zainteresować się tym podczas wizyty w serwisie aby nie zamontowano nam emblematu z starej serii !
Serwisy mają zalecenie od Ford Polska aby wymieniać na znaczki z nowej serii ! , jeśli sobie tego nie przypilnujecie to dupa zbita będzie.

Cytat:
Napisał ulmar Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja na wymianę znaczka w Mondeo MK4 czekam od 19 grudnia 2012 w Bustan Nysa. Przez cały ten okres zadzwoniono do mnie 1 raz aby poprosić o stan licznika.
U mnie ta sama sytucja , olewka totalna - tym razem Multexim K-ce Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miras. jest offline   Odpowiedź z Cytatem