Temat: [Focus 2004-2008] Czy ktoś domontowywał TEMPOMAT?
View Single Post
Stary 30-11-2011, 12:34   #64
lukaszm
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 15-03-2008
Skąd: Tomaszów
Model: Ford Mondeo Gold X
Silnik: 2.0 benzyna lpg
Rocznik: 2011
Postów: 182
Domyślnie Odp: Czy ktoś domontowywał TEMPOMAT?

Cytat:
Napisał spioch84 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Darecki 22 dzięki za kontakt, niestety nie skorzystałem ponieważ znalazłem coś bliżej siebie. Nie mniej ukłon w twoją stronę za zainteresowanie...

A teraz do rzeczy. Właśnie wróciłem z udanej, aktywacji tempomatu. Dokonał tego serwis w Inowrocławiu. Serwis namierzyłem przeszukując w necie wątki o tempomacie. Wysłałem zapytanie i czekałem. Panowie nie tylko odpowiedzieli na zapytanie mailowe, ale potrafili nawet zadzwonić aby dopytać się o szczegóły auta. Które miały im pomóc w ocenie czy aktywacja będzie możliwa. Oczywiście niczego nie gwarantowali, ale widać było iż maja dużą wiedzę w tym zakresie (nie to co wcześniejszy serwis, opisany wyżej), co potwierdzał również post użytkownika polecającego. Początek wizyty już mnie pozytywnie zaskoczył, Panowie zaproponowali ogólną kontrolę pojazdu. Sprawdzono amortyzatory, hamulce, ciśnienie w oponach nawet w kole zapasowym, aku, płyn chłodniczy itd. Można się przyglądać i na własne oczy zobaczyć co w naszym aucie jest do poprawy. Wszystko to wykonane jest gratis :-) Potem autko wylądowało u magika IDS`u. Muszę przyznać iż zasłużył na to miano, aktywował tempomat naprawdę bardzo szybko. Jak widać dało się, mimo iż wcześniejszy serwis powiedział zdecydowane NIE. Na koniec autko zostało, odkurzone i wymyte. Jak dla mnie bajka, chylę czoła i polecam szczerze ten serwis...
a ile ta usługa kosztowała??
lukaszm jest offline   Odpowiedź z Cytatem