Temat: [Mondeo 2000-2007] Stuki w tylnym zawieszeniu!
View Single Post
Stary 02-06-2015, 07:50   #308
bagir
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 20-10-2013
Skąd: Konin
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2009
Postów: 26
Domyślnie Odp: Piski i stuki lewe tylne koło

Cytat:
Napisał damian6819 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Siemasz. Ta część zaznaczona przez Ciebie strzałką, to poduszka amortyzatora która jest uszkodzona prawdopodobnie przez pęknięcie sprężyny. Wiem co mówię, przeżyłem to u siebie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Siemasz ! dzięki za odpowiedź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no właśnie coś mi się wydawało, że tam jest nie tak, bo gdy naciskam dupe góra dół to strasznie jęczy i gdy na drodze jest "tarka" to strasznie ten lewy tył hałasuje, amortyzatory się nie bujają, więc obstawiałem wahacze lub sprężynę

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

w sumie podobne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

powiedz mi jeszcze Damianie, co muszę rozebrać, żeby się do niej dobrać :/ całe tylne zawieszenie czy wystarczy jedną stronę ?
aha jeszcze jedno, sprężyny wymienia się parami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.?

Ostatnio edytowane przez bagir ; 02-06-2015 o 07:55
bagir jest offline   Odpowiedź z Cytatem