View Single Post
Stary 29-05-2006, 07:01   #6
alex20
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 06-01-2006
Skąd: Będzin
Postów: 15
Domyślnie

Witam
Mam Focusa I Kombi z 2002r ostatnio zauważyłem odprysk lakieru pod lewym lusterkiem i wybrałem się do serwisu w celu sprawdzenia czy załatwię to na gwarancji, niestety okazało się, że szwagier 1 użytkownik auta nie zrobił co rocznego przeglądu blacharskiego (tylko w 2003r był przegląd przez następne lata 04 i 05 nie) i musiałem pokryć naprawę z własnej kiechy. Wybrałem się do nowo powstałego serwisu SZUMILAS AT - SOSNOWIEC (woj.śląskie) obsługa miła (kierownik lakierni i blacharki)
wyceniono naprawę na 600 zł po 2 dniach odebrałem autko ładnie zrobione (lakierowane lewe drzwi), dodatkowo pod lusterka z lewej i prawej strony podklejono folię zabezpieczającą.

I uwaga moje zdziwienie, autko zrobione ładnie, dodatkowo na miejscu pamalowali drzwi prawe tylne od wewnątrz, miały małe przetarcie lakieru od uszczelki, dostałem trochę lakieru na inne odpryski i cenę za całość obniżono do 445 zł z rocznym przeglądem blacharskim (koszt 30 zł), który musiałem zrobić żeby przedłużono mi gwarancjeę do 2014 roku.

Więc pilnujcie przeglądów blacharskich bo to niewielki koszt a można sporo zaoszczędzić.
__________________
Focus Kombi 1,6 16V 100KM 2002r zagass IV gen.
alex20 jest offline   Odpowiedź z Cytatem