Temat: [Focus 2004-2008] Naprawa ogrzewania przedniej szyby
View Single Post
Stary 31-12-2010, 06:35   #8
ronnie86
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 30-12-2010
Skąd: Pszczyna
Model: Focus
Silnik: 1.8
Rocznik: 1999
Postów: 1
Domyślnie Odp: Naprawa ogrzewania przedniej szyby

Witam Panowie, u mnie to samo nie dziala podgrzewanie od strony kierowcy, FF I, trzeba sprawdzic przedewszystkim bezpieczniki oraz przekazniki, u mnie przykladowo kabelek byl nienaruszony (wydaje mi sie ze mechanizm wycieraczek akurat w FFI nie ma nic wspolnego z tym kabelkiemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W moim przypadku rozwiązanie polegalo na tym ze kostka obok mechanizmu wycieraczek była najzwyczajniem zapieczona (podobno normalna rzecz w tych rocznikach) nie szlo jej nawet wyciągnąć z takiej plastikowej szynki, wystarczylo to wyrwac, poodpinac i zlaczyc na nowo zwykłą kostka elektryczna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. przy okazji lusterka zaczely dzialac - najwidoczniej strona kierowcy jest takze odpowiedzialna za ogrzewanie lusterekGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Sprawdzcie przy tej okazji miernikiem czy przeplywa prad.

Dodam jeszcze ze dwoch mechanikow po obserwacjach stwierdzilo uszkodzoną szybe do wymiany ;//.. Mechanik po szczegolowym opisie przez telefon takze zaręczał ze szyba do wymiany...
Nie bede komentowal doswiadczenia oraz mozliwosci mechanikow, niestety zdaje sobie sprawe ze wielu ludzi zrezygnowalo bądź tez wymienilo szybe - calkiem niepotrzebnie;/ (koszt to teraz okolo 1000zł)

Szyba juz grzeje, super wynalazek - autko niegarazowane, chwila podgrzewania i mozna jechac bez szkrobaniaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
POWODZENIA!

ronnie86
ronnie86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem