View Single Post
Stary 15-08-2008, 16:44   #10
viper27
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 17-07-2008
Postów: 11
Domyślnie Re: [MK3] zakup samochodu

Cytat:
Napisał GrekuPL
Cytat:
Napisał viper27
pomału pomału jakiś ty pewien że licznik przekręcony i tu sie własnie mylisz bo kupiłem go w niemczech z orginalnym przebiegiem i w dodatku w salonie nie zaden komis. Ja tylko wyrazam swoją opinię moze inni nie mają problemów ale z tego co czytam na forum to sypią sie te mondki.

skrzynię przy 85tys km wymieniałeś.... :551: :551: :551: normalnie tragedia...ale chyba z 3 na początku licznik miał...bo mało prawdopodobne... :fcp14 no albo tak katowane było że szok... :555: koło dwu masowe leci średnio przy 200tys km, altek padł...sam kupiłem nie dawno używkę (70tys mil i oryginalny i lepiej chodzi niż nówka podróbka, luzów brak, szczotki wymienione i lata) a Tobie przy tym przebiegu padł to na prawdę trafiłeś albo na szrota albo masz bardzo ale to bardzo dużego pecha... :fcp15
A gdzie napisałem ze skrzynia siadła mi przy 85tyś. bo ja nie widze przy 160 poszła skrzynia
nie będe dokładnie pisał co przy ilu bo sam nie pamiętam i skonczcie pisac o przekręconym liczniku bo jezeli napisałem ze oryginalny to oryginalny przebieg a nie wy wiecie wszystko lepiej widocznie miałem pecha i tak trafiłem oby wam chodziły pozdrawiam.
viper27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem