Temat: [Focus 2018- ] Włączenie dodatkowych funkcji
View Single Post
Stary 31-08-2022, 07:58   #3
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,035
Domyślnie Odp: Włączenie dodatkowych funkcji

Cytat:
Napisał zohan85 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...włączyłem funkcje nawigacji ale też wywala błędy...
To normalne. Trzeba poczekać około tygodnia po takim włączeniu. Dotychczas była pamięć flash 16GB a teraz będzie 64GB - więc potrzebny jest czas by kryształ pamięci urósł.

Cytat:
Napisał zohan85 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Włączyłem już sterowanie oświetleniem lecz jednak nie działa mi zmiana oświetlenia pomimo widoczności w menu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ..
Tu analogicznie jak wyżej - tylko poczekać trzeba trochę dłużej - nawet do ok. miesiąca - bo przy każdej diodzie oświetleniowej musi się wykształcić pryzmat rozszczepiający światło. Jest tych diod sporo, więc takie tworzenie się pryzmatów zajmuje też sporo czasu...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem