View Single Post
Stary 14-06-2010, 21:39   #8
felicjan-f1
ford::average
 
Avatar felicjan-f1
 
Zarejestrowany: 10-02-2009
Skąd: Białystok
Model: FORD MONDEO COMBI
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 127
Domyślnie Odp: [mk3]Klucz scyzoryk od Jaguara do MONDEO

Małoużywany kluczyk kupiłem za ok. 100 zł do tego dorobiłem klucz bez immo za 60 zł i to cała sumaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..Mogłem kupić nowy klucz Jaga,ale to za duży wydatek.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Zabierając się za tą "przeróbkę" nie byłem do końca przekonany czy uda mi się zakodować stary scyzoryk do całkiem innego GEM.Okazało się, że bez problemu.
Dorobienie kluczyka do forda nie różni się niczym od dorabiania kluczyka do jaga bo to taki sam kluczGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.(rodzaj grota)Teraz być może skusiłbym się na nowy,ale nie było takiego tematu opisywanego na forum i wolałem nie ryzykowac większej gotówki na stracenie.Czekam na przesyłke ze scyzorykiem z MDO mk4/F.F. i powalczymyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.-wiem że trzeba przekładać immo ale pilota da się zakodowaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.A tak w ogóle natchnął mnie do działania ten filmik-> http://www.youtube.com/watch?v=omPl5iYE24w
__________________
Właściciel stadniny 130 koni.....żrących ropę
felicjan-f1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem