View Single Post
Stary 28-07-2007, 15:52   #1
1floyd
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 07-03-2006
Skąd: Śląsk - Rybnik
Model: fokus / VW Polo
Silnik: 1,8 TDDI / 1,2 benz
Rocznik: 2002 /2003
Postów: 319
Domyślnie problem z centralnym zamkiem

Witam wszyskich forumowiczów.
Właśnie stałem sie posiadaczem foczki 1,8D 90 KM 2002 dwoje drzwi. 104 tys przbieg -książka serwisowa.
Przedtem sierra 1,6 później fiesta 1,8 D + kilka innych marek teraz foczka.
Samochód sprowadzony z Niemiec lekko przetarty lewy bok air bagi (4) O.K
Kupiłem już zrobiony gotowy do jazdy. Ale jako że jestem dociekliwy :fcp4 to znalazłem kilka błędów tak więc:
1 centralny zamek z pilota działa zamyka drzwi ale brak brak podwójnego ryglowania
(można otworzyć je od środka) mino pdwójnego naciśnięcia pilota, a po zamknięciu o środka przciskiem w klamce od strony kierowcy brak możliwości ich otworzenia trzeba otworzyć od strony pasażera :fcp13.
2 Boczek tapicerki tylnej źle założony odstaje przy szybie tylnej (jakby nie siadł na zaczepy) jak go zdemontować aby poprawić jego ułożenie.
3. Zaraz po kupnie (gościu przywiózł ją lawetą (brak rejestracji i ubezpieczenia ) zładowaliśmy go dokończyli trasakcji garba wsiadł i pojechał a ja szęśliwy siadam w mym
autku jeszcz raz sprawdzam czy wszysko chodzi jak należy klima, światła szyby itd i nagle jest mi ciepło wcisnołem zapalniczkę a ona nie wyskakuję (nie była używana poprzedni właściciel niepalący).Jakoś udało mi się ją wyjąć na szczęście była zimna ale w gnieździe
brak napięcia a bezpiecznik dobry.
Jeśli ktoś może mi pomóc to będę wdzięczny :fcp29
__________________
Kto pyta nie błądzi ;p
1floyd jest offline   Odpowiedź z Cytatem