View Single Post
Stary 08-02-2008, 19:53   #7
binari
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-08-2006
Skąd: Koszalin
Postów: 152
Domyślnie Re: remont silnika...

Cytat:
Napisał Magik123
tio nie maluch ze po generalnym dalej przeciekal i bral olej.
O wypraszam sobie ;P Mechanikiem nie jestem, ale SAM zrobilem remont silnika w maluchu w 2 dni, i zapalil potem od kopa i nie bral oleju Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wszystko zalezy, czy dobrze sie zrobilo remont Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ehh, to byl samochod, zero elektroniki, starczyl mlotek i przecinak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A co do silnika, to wlasnie dlatego robie remont, wole zrobic i wiedziec, ze jest wszystko ok i dobrze, niz kupic silnik, i nagle za pol roku sie okaze, ze wtamten tez musze ladowac.

No to od rana zaczyna mi sie jutro sadny dzien. Klucze w lapke i jade z silnikiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ksiazka wydrukowana, zeby nie biegac do komputera i nie sprawdzac, co i jak. Trzymajcie za mnie kciuki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
"ZUS z pewnością jest instytucją przestępczą, lecz nie można nazwać jej zorganizowaną."
binari jest offline   Odpowiedź z Cytatem