Temat: [Focus 2004-2008] Naprawa ogrzewania przedniej szyby
View Single Post
Stary 25-02-2017, 17:49   #206
info41
ford::amateur
 
Avatar info41
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 10-08-2015
Skąd: Miechów
Model: Focus
Silnik: 1.6 Ti-VCT
Rocznik: 2007
Postów: 2
Domyślnie Odp: Naprawa ogrzewania przedniej szyby

Cytat:
Napisał info41 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Temat przeczytałem,przestudiowałem i zabrałem sie do sprawdzania wszystkiego po kolei.
1.Sprawdziłem bezpieczniki -DOBRE
2.Sprawdziłem przekaźnik(na 99 % dobry-Cyka)
3.Sprawdziłem masę za lampką w środku-przewodzi-DOBRA
4.Sprawdziłem taśmy po obu stronach -nie urwane-odskrobałem kawałek, prąd dochodzi i żaróweczka świeci sprawdzając próbówką i dotykając masy silnika.

CZY TO JUŻ WSZYSTKO I MUSZE W RAZIE CZEGO KUPOWAĆ NOWĄ SZYBĘ BO NIE WIDZĘ ABYM COŚ PRZEOCZYŁ.JEŚLI TAK TO DLACZEGO TAK MOGŁO SIĘ STAĆ ŻE ZNIKŁO OGRZEWANIE Z DNIA NA DZIEŃ.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
I udało się naprawić bez wymiany szyby.Kupiłem ELM327 v3 FORD MSCAN HSCAN - Interfejs Vscan STN1170 USB ,zarejestrowałem się na stronie forda ,aby mieć pełną licencję FORSCAN i okazało się że jest błąd na ogrzewaniu przedniej szyby .Dotyczył on jakiegoś zwarcia akumulator -szyba(mój błąd że nie spisałem)skasowałem go i SZYBA ZACZĘŁA GRZAĆ.Może to komuś pomoże Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
info41 jest offline   Odpowiedź z Cytatem