View Single Post
Stary 21-07-2007, 13:29   #9
mondiak
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-07-2006
Postów: 21
Domyślnie

powalczyłem z kablami i jest mały sukces, lampa po stronie pasażera mruga przy starcie jak stroboskop ale się nie rozpala - już umówiłem się z elektrykiem na podciągniecie dodatkowego zasilania do przekaźnika. Niestety po podłączeniu tej lampy pod wiązke po stronie kierowcy nie zapala się w ogóle. Wniosek z tego taki, że kable w lampie po stronie kierowcy muszą być podłączone inaczej niż w lampie pasażera (czyli to o czym napisał Kronos). Niestety skończyły mi się już pomysły. Może ktoś sprawdzić dokładnie po kolorach jak powinna być podłączona lampa po stronie kierowcy - bardzo by mi to pomogło i chętnie bym się odwdzieczyl ("pomógł").
pzdr

[ Dodano: 2007-07-21, 19:47 ]
poradziłem sobie też z drugą lampą, problemem okazał się przepalony bezpiecznik, zapomniałem od razu go zmienić na 15A. Teraz lampa po stronie kierowcy już swieci, druga czeka na dodatkowe zasilanie. Pojawił się inny problem. Kupiłem palniki philips'a o oznaczeniu 85122+, sprzedawca pisał, że mają 5000K, więc liczyłem, że bedą swiecic tak jak w nowych avensisach, a tymczasem swiecą totalnie na biało, bez żadnej niebieskiej poświaty. Czy to kwestia ich rozświecenia i potem już bedzie delikatna poswiata, czy zostałem wy****any?
mondiak jest offline   Odpowiedź z Cytatem