View Single Post
Stary 10-10-2016, 11:43   #6189
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Może nowy spocik???

Cytat:
Napisał sseebbaa1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dokładnie o tym rozmawialiśmy z Wojtkiem, że nie mieliśmy nigdy okazji pojechać za jakimś prawdziwym wyjadaczem i podpatrzeć jego/jej tor jazdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jesteśmy samoukami i potrzebujemy podpowiedzi. Serio.

Może będzie okazja jeszcze na spota, bo w lubuskiej strefie sprawdzam jakie będzie zainteresowanie spotem w Strzelcach.
Tutaj link:
http://forum.fordclubpolska.org/showthread.php?t=251930
hehe wyjadacz ze mnie żaden i prędzej to ja od Wojtka moghe się uczyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Choć powiem szczerze że ostatnio byłem znów w Radomiu na torze Jastrząb i tym samym autem w gorszych warunkach pogodowych ukręciłem na tym samym torze czas lepszy o 1,36 sek a to już sporo, bo ostatnio w kwalifikacjach zabrakło mi setnych do finału Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Gdyby Bóg wolał przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
"...Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."Colin McRae
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem