Temat: [Mondeo 2007-2014] Program konfiguracji - ELMconfig
View Single Post
Stary 14-11-2023, 20:49   #2467
Lord_Fordemort
ford::beginner
 
Avatar Lord_Fordemort
 
Zarejestrowany: 25-01-2019
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 (240)
Rocznik: 2013
Postów: 33
Domyślnie Odp: Program konfiguracji - ELMconfig

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ponieważ "elektroniczna telepatia" ciągle jeszcze w fazie eksperymentów, to wniosek dość oczywisty... "Problem z kabelkiem"...
https://www.dropbox.com/s/znw9hanbkw...Y10_5.pdf?dl=0
Strona 107, miernik w ręce i pomierzyć sobie dokąd dochodzi. Jeśli "aż do celu" - to winien moduł.
O, i to jest [ironiczna, acz] konstruktywna odpowiedź. W takim razie do czasu pomierzenia, a stanie się to najprędzej w weekend i to niekoniecznie ten najbliższy, wątek przycisku zamykam, żeby nie robić off-topu.

Sądziłem, że jest to kwestia zaznaczenia/odhaczenia jakiegoś "ptaszka" w ELMConfigu, skoro czujniki działają, Convers też, tylko przycisk nie.
Brałem pod uwagę jeszcze jedną opcję - w momencie montażu czujników i aktywacji wszystkiego, nie miałem jeszcze tego przycisku, i zastanawiałem się, czy de-aktywacja + ponowne włączenie nie sprawiłoby, że moduł nagle zacznie gadać z przyciskiem (w sumie to raczej na odwrót), ale jak mi potem coś nie zechce ruszyć, to się znowu zakopię w dłubaniu przy aucie na 2 tygodnie więc wolę nie ryzykować...

Zacznę od pomierzenia, jak wiązka będzie ok, będziemy drążyć wątek ELM-a.
__________________
Jeśli młodzież przestanie być rewolucyjna, to źle to wróży i młodzieży, i rewolucji
Lord_Fordemort jest offline   Odpowiedź z Cytatem