View Single Post
Stary 23-04-2014, 08:35   #83
haper34
ford::beginner
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 09-03-2014
Skąd: Złocieniec
Model: Ford Mondeo Mk3
Silnik: TDCI 2.0 115km
Rocznik: 2002
Postów: 30
Domyślnie Odp: Zgasł bez żadnego ostrzeżenia i nie chce odpalić! Mechanik chce mnie zrobić w ba

Byłem wczoraj u mechanika.

Wiem juz na 100%, że robił wszystko po omacku.

Auto nie odpalało, więc podłaczał przez "plaka" bez wtrysków. Nie miał pojęcia dlaczego nie odpala, więc zawiózł do osoby, która zajmuje sie regenerowaniem. I tak jak myślałem, powiedział, że została tam wymieniona górna uszczelka/podkładka (wyskoczyła mi z głowy nazwa tego) i potem wszystko normalnie, wg niego działało. Zdziwił się jednak bardzo gdy wspomniałem o tym, ze spotkałem się z właścicielem warsztatu i ze pompa była tylko sprawdzana...Gdy zapytałem się o dokument potwierdzajacy stan pompy i wtrysków odparł, ze nikt nic mu nie dawał...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Powiedział jescze tylko, ze pogrzebał, pogrzebał i po chwili pompa dostała paliwa i auto odpaliło! nie ma pojęcia dlaczego...

Właściciel warsztatu nie ma pojęcia o stronie technicznej auta. Zostanie poinformowany o tym i będę oczekiwał rekompensaty. Na pewno wtrysk nie był do regeneracji, a do awarii doszło z winy mechanika.

Auto powyżej 2.2 tys obrotów dusi się i trzęsie. Jeśli nie odpuszczę to zapali się ikonka. Ikonka znika po ponownym odpaleniu. Planuję wymienić czujnik wału korbowego...jak będę miał pieniadze...

Pozdrawiam serdecznie,
haper34 jest offline   Odpowiedź z Cytatem