View Single Post
Stary 02-01-2008, 15:31   #1
karooo
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-05-2007
Skąd: Sz-n
Postów: 112
Domyślnie 1.8 TD Rozrząd !; ) Co wybrać?

Witam,
Muszę wymienić rozrząd, kupiłem auto no i nie wiadomo, kiedy był wymieniany, sprzedawca mówił, że przed sprzedażą był wymieniony (niemiec) zrobiłem na nim już 45tyś no i wolę wymienić go. Dzwoniłem dziś do serwisu forda w Szczecinie i tam, powiedzili mi, że kompletny rozrząd kosztuje 600,25zł, zdziwiłem się trochę, ponieważ ostatnio kupowałem u nich poduszki pod silnik to były w tej samej cenie, co w sklepie forda na Internecie (ford.sklep.pl), na Internecie kosztuje kompletny rozrząd do 1.8TD 98/99 479zł. Różnica między sklepem w szczecinie a Internetem jest dość duża, ten z Internetu jestem jeszcze w stanie kupić, lecz w salonie forda za 600zł to raczej nie, dzwoniłem również do pobliskich sklepów i tam podał mi facet kompletny rozrząd SKS za 440zł, również podawał mi wszystko osobno Paski (nie wiem czy dobrze napisze) Gehst 115zł, rolka zwrotna 85zł, 2x rolka napinająca 2x89zł. Podsumowując:

FORD SZCZECIN - 600,25zł

FORD INTERNET - 479zł

Zamiennik komplet - 440zł

Zamienniki wszystko po koleii:

Paski - gehst 1150zł
Rolka zwrotna - 85zł
Rolka Napinająca - 89zł x2
+ jeszcze mówił, że jakaś jedna rolka za 120zł : |

Nie znam sie aż tak bardzo i dlatego proszę o wasze opinie. Może znacie jakieś dobre paski (zamienniki) dodam, że robię duże przebiegi i przykładowo 60tyś zrobię w 6 miesięcy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pozdrawiam, dziękuje !
__________________
karooo
karooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem