View Single Post
Stary 08-11-2009, 21:28   #7
leznyr
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-05-2009
Model: Focus
Silnik: 1.8 TDDI
Rocznik: 2002
Postów: 25
Domyślnie Odp: [mkI] Focus - porady co do zakupu

Mniam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Auto wygląda super chyba za piękne żeby było możliwe...

Przebieg... na mobile nie znajdziesz takiego rocznika z takim przebiegiem. Nikt nie kupuje kombi żeby robić 20 tyś. rocznie (może w Polsce). wyraźnie jest napisane że przebieg autostradowy. Ale ok niech będzie.

Co do tyłu też mam wątpliwości, warto sprawdzić spawy tam gdzie jest koło zapasowe. No i ta listwa, powinna być od ghija. na moje oko jak zerkniesz na zdjęcie to centralnie z przodu to błotnik przy samej lampie od kierowcy trochę słabo spasowany-inaczej niż od pasażera. ważne że gość godzi się na badanie czujnikiem.

I ta nieszczęsna wersja... 6 poduszek, a 2 elektryczne szyby?. podłokietnik jest tylko na siedzeniu kierowcy. dziwne, sam nie wiem.

No i koleś który sprowadza auta pisze TDCI 90KM??? albo nie ma pojęcia, albo to auto nie istnieje.

Podsumowując:
Cena fajna, autko atrakcyjnie się prezentuje. Do płocka nie jest daleko. gdybym ja szukał to bym się przejechał i zobaczył co to jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Daj znać co i jak...

Pozdrawiam
leznyr jest offline   Odpowiedź z Cytatem