View Single Post
Stary 23-01-2008, 21:44   #8
QniczeQ
ford::average
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 12-07-2007
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI 143 KM
Rocznik: 2013
Postów: 158
Domyślnie Re: Zakup nowego Focusa.

Ja jestem posiadaczem nowej (no już prawie 5 miesiecznej) foki II Kombi , kupiona jako nówka, z silnikiem 1,8 TDCI 115KM w wersji X Gold, nie żaułujemy z ojcem wyboru, auto rewelacyjne, wybieraliśmy z pośród:
-Skody Octavi Kombi z silnikiem 1,9 TDI-ale w skodzie siedzi się trochę jak na stołku, poza tym wszyscy kupują skodę, bo to Volkswagen itd. , poza tym ten znaczek się źle kojarzy.

-Kii Cee'd SW-w środku ok, jednak silnik coś taki mało zrywny, do tego mieliśmy dwa samochody z korei, tak więc odpadł.

-Mitsubishi Lancer Kombi- już byśmy go wzieli, jednak zniechęcił nas: brak Diesla oraz mniejszy niż u konkurencjii
bagażnik.

-Renault Megane Kombi 1,6dci- nam by się trafiła najlepsza wersja (nawet ze skórzaną tapicerką) jednak samochodzik pomimo, iż miał świetne wyposażenie, to był zbyt miękki i za dużo się naczytałem negatywnych opinii na temat fracuskich autek.

-Ford Focus II Kombi- po jeździe próbnej ojciec był zachwycony, cena tez nie była przesadnie za duża. Po jednym dniu namysłu zdecydował, że go bierze- nówkę oczywiście.
Samochód miał kosztować po dodaniu opcji z 73tys. do 83tys. PLN-Ford BIG Autohandel w Gdańsku dał nam upust 10tys. PLN i ubezpieczenie OC+AC+NW w Alianz na cały rok.

Nie jesteśmy zawiedzeni z naszego auta :fcp1 , spisuje się bez problemowo.
__________________
Ford Focus II, GoldX, 1.8TDCI, 2007r - RIP[*] 28.12.12 => Mondeo GoldX 2.0TDCI 2013
Ford Fiesta mk5, Family, 1.3 ENDURA, 2000r.
QniczeQ jest offline   Odpowiedź z Cytatem