Temat: [Mondeo 1996-2000] Jedno lusterko nie podgrzewa
View Single Post
Stary 15-09-2009, 19:11   #6
ryszinho
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-08-2009
Skąd: Poznań
Model: mondeo mkII
Silnik: 1.8 TD
Rocznik: 03.12.1997
Postów: 70
Domyślnie Odp: Jedno lusterko nie podgrzewa

Cytat:
Napisał Piotr_ghia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
u mnie trójkącik ma fabrycznie zrobiony i zaślepiony otworek więc nie ma mowy i niszczeniu.
Widac że nigdy nei wyciagałes tych zaślepek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał vi_king Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zaślepki trójkącika nie niszczymy, tylko bierzemy wiertło 1 lub 1,5 mm i wiercimy w niej otworek (nie centralnie - tylko przy krawędzi).
Patent dobry tylko że już kiedys kupowałem nowe zaślepki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.jak je montowałem to nie wsadzałem ich do końca tylko zostawiłem tak żeby około 0,5 mm wystawały ponad trójkącik. Siedzac na fotelu nie widac ze minimalnie wystaje. Jak chce wyjac to z dwoch stron delikatnie skalpelki wbijam i wyciagam.
ryszinho jest offline   Odpowiedź z Cytatem