View Single Post
Stary 11-05-2006, 18:03   #3
marmo
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-05-2006
Skąd: 3miasto
Postów: 8
Domyślnie

autoryzowany póki co tez bede omijał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
spróbuje jutro zajrzeć do tego... intryguje mnie to cykanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

licze na to ze do tylnej bedzie sie latwiej dostać i moze dam rade cos wywnioskowac...

jakby co dam znać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[ Dodano: 2006-05-15, 20:38 ]
No i tak...

rozebrałem w sobote klapę i tak jak pisałem przerywacz cały czas cyka.. tak jak pisałem niezaleznie od tego czy mam wlacznik na OFF czy na ON.
Silnik dostanje zasilanie jak tylko wlacze zaplon przez co jest cholernie gorący, wiec go wogole odlaczyłemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
WD40 nie pomoglo.. silniczek dalej stoi...
Sprawdzilem dodatkowo miernikiem - 12 V jak byk all the time :/

Dzisiaj pojechałem do dwoch sklepów sie cos podpytac - i silniczka twierdza ze nie maja tylko w serwisie mozna zamówić, a w serwisie powiedzieli mi 700 pln bez robocizny :fcp7 :fcp15 :fcp7
<szok>

Gosc w ASO walnął jeszcze takim tekstem - ze cyka i daje zasilanie bo wycieraczka stanęła w polowie szyby! i ze wtedy tak sie moze dziać...
co o tym myslicie?
tak sobie mysle ze moze racja, bo przeciez jak wlaczysz wycieraczke i zaraz wylaczysz to ta i tak zrobi pelne cykl.. widocznie tam musi być jakas krańcówka, wiec jak nie doszedl do końca to moze caly czas zasilanie byc.
Tylko czego cyka!?!

podjade do znajomego mechanika moze cos zdziala...
marmo jest offline   Odpowiedź z Cytatem