View Single Post
Stary 18-01-2012, 00:43   #1
wojtas2305
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 18-01-2012
Skąd: Białystok
Model: Mondeo
Silnik: 2.5 V6
Rocznik: '99
Postów: 4
Domyślnie Wentylacja z Klimatronikiem - nie dmucha...

Witajcie!

Otóż mam problem z wentylacją, a w zasadzie nawiewem w moim Mondku. Problem wygląda następująco. Kiedy przekręcam kluczyk, wyświetlacz klimatronika nie wskazuje temperatury. Po odpaleniu silnika, nadmuch, można powiedzieć, że nie działa, gdyż w zasadzie, czasem się rozkręci, by za chwilę, wręcz się zatrzymać, aczkolwiek, po wymontowaniu dmuchawy widać, jak drga, obracając się w jedną stronę. Wyświetlacz jest przy tym martwy. Ale jest podświetlony, znaczy bezpiecznik OK. Kiedy o dziwo dmuchawa odpali, w momencie wyłączania się słychać przekaźnik zza schowka, znaczy że coś jakby działało za wiele. Sprawdziłem przekaźniki, są OK, również rezystor dmuchawy
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wizualnie wygląda na OK.

No i głupieje... nie wiem o co biega i chodzi...

Czy ktoś już miał z Was taki problem? Gdzie może tkwić przyczyna takiego zachowania się...?

No i jeszcze zapytam, może ktoś posiada schemat instalacji elektrycznej układu wentylacji z klimatronikiem, '99, 2.5 V6?

Od razu odpowiem, że szukałem pomocy na MKP, ale nic sensownego ie przeczytałem...
wojtas2305 jest offline   Odpowiedź z Cytatem