Temat: [Focus 2011-2014] Pompa sprzęgła z czujnikiem - wymiana
View Single Post
Stary 27-03-2019, 18:00   #12
verbena
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 23-03-2019
Model: Focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2011
Postów: 5
Domyślnie Odp: Pompa sprzęgła z czujnikiem - wymiana

Gaius1984 dzięki za radę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. niestety dzwonili wciskając Zeto wina elektryki i że ta pompa nie działa prawidłowo i że dzwonili do Forda i musi być oryginalna (bez komentarza) spytałam dlaczego nie zamówili pompy Sachs to kierownik stwierdził że zamówił ale też czujnik nie działa. Pojechałam na miejsce i okazało się że owszem zamówili pompę Sachs ale bez czujnika znów więc nic dziwnego że błędy dalej są. Ja znalazłam tą pompę bez problemu bo o tą chodzi prawda nr 6284 605 068? U nich ta pompa niby 420 kosztuje tyle co ford owski oryginał więc coś mi się wydaje że pewnie chcieli dopłaty do oryginału a i tak by tą zamontowali. Nie no po prostu to jakiś śmiech na sali jest mechanik też mówię mu o pompę z czujnikiem a on mi że pompę wymienili a czujnik zostawili ale kurde chyba to wszystko jest zintegrowane tak bo ja już nie wiem. Żeby to człowiek lepiej wiedział co i jak niż ludzie w warsztacie porażka na całej lini.
Gaius1984 a możesz mi jeszcze powiedzieć jak ten drugi czujnik wygląda i w którym dokładnie miejscu przy pedale jest czy zobaczę go od tak nic nie rozbierajac?
verbena jest offline   Odpowiedź z Cytatem