View Single Post
Stary 02-04-2015, 22:20   #30
r0m4n27
ford::beginner
 
Avatar r0m4n27
 
Imię: Daniel
Zarejestrowany: 02-10-2014
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 17.07.2008
Postów: 49
Domyślnie Odp: Falujące obroty , jakieś sugestie przyczyn?

Cytat:
Napisał CzerwonaMalyna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Daniel, jak gaśnie przy wytracaniu prędkości to prędzej wina krokowca lub/i regulatora napięcia w altku, ale przyczyn może być jeszcze kilka - te najczęściej są polecane do sprawdzenia. Pisałeś że świece są ok... wymieniałeś (jak tak to na jakie?) czy wykręciłeś przedmuchałeś i wkręciłeś? Nie jest nowością że focusy lubią dobre świece i kableGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A ori świece 9zł/sztGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Karol chodzi Ci o to gniazdo, w które wchodzi wężyk? jak tak to załączam fotkę jak to powinno wystawać. Jak nie to nie wiem o co choGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pzdr
Świece mam Motorcraft wykręcałem i są prawie jak nówki mają lekko brązowawy kolor ( kawa z mlekiem) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie są zakopcone ani zabrudzone, kabelki też są ok. jutro sprawdze ten przewód odpowietrzania skrzyni korbowej ale nie wiem czy to ma sens bo przed wymiana krokowca sprawdzałem ten wężyk i nie był dziurawy ani sparciały.... Jeśli chodzi o napięcie a aucie to na zgaszonym silniku jest ok 11,8v a na odpalonym ok 14,6-8v czyli ok :/
__________________

Ostatnio edytowane przez r0m4n27 ; 02-04-2015 o 22:23
r0m4n27 jest offline   Odpowiedź z Cytatem