View Single Post
Stary 04-01-2013, 13:42   #247
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Aktywne fotoradary, videorejestratory

Jaka zazdrość? O czym Ty mówisz? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Człowieku mam gdzieś co Ty tam masz, bo mnie ma lo to interesuje, a mówię co widziałem.
Ty latasz na takim odcinku dość ruchliwej drogi 120/ 130 km/ h?!!
Brawo za inteligencje bo najbardziej boję się takich ludzi bez wyobraźni jak TY- ale najważniejsze jest że w aucie z 95roku masz wykrywacz fotoradarów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A Ty się jeszcze chwalisz swoimi bezmyślnymi poczynaniami....


A uwierz że przepisów się trzymam....bo nie mam wyjścia....bo choć bym chciał to nie mogę się rozbujać do takiej prędkości, bo mam za duże auto i jak ju się chwalimy to pali mi 15-20 l ON w mieście przy takiej jeździe...inna sprawa że autem pracuje...to mój chleb i nie mogę sobie pozwolić na zbieranie punktów, ale każdy ma jakieś cele....Ty lubisz latać po mieście bez wyobraźni ale z antyradarem- powodzonka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Gdyby Bóg wolał przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
"...Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."Colin McRae
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem