View Single Post
Stary 22-02-2005, 20:40   #16
AT
ford::professional
 
Zarejestrowany: 26-06-2004
Skąd: okolice W-wy
Postów: 1,175
Domyślnie

Cytat:
Napisał Skolmi
Cytat:
Napisał arturxx
Ok. Skolmi
mam taka klapkę ale jak się ją otworzy to istnieje możliwość zainstalowania takiego filtra za elementem chłodzącym (nie pamiętam jak się to nazywa parownik albo skraplacz) czyli nie za bardzo . Filtr powinien być przed elementem chłodzącym. tak mi się przynajmniej wydaje
Artur
Z mojej perspektywy filtr jest przed skraplaczem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Możliwe, że masz inaczej skoro klima jest "dokładana".
Zrobię fotkę, ale przy najbliższym odgrzybianiu, bo pokaleczone od podszybia rączki muszą się zagoić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Filtr kabinowy jest umieszczony "we wlocie" powietrza wciąganego przez dmuchawę do wnętrza pojazdu. Po prostu filtruje na samym początku to, co dostaje się do systemu wentylacji. I tam powinien być, żeby spełniać swoją rolę - między innymi zabezpieczać parownik. Dlatego jest ten filtr właśnie przed parownikiem.

Skraplacz czyli chłodnica klimatyzacji jest przy chłodnicy silnika - z przodu samochodu i z filtrem kabinowym nie ma nic do czynienia.

Adam
__________________
Cytat z przed ok. 2800 lat:

"Dojechał aż do nich, ale nie wraca, sposób zaś jazdy jest taki jak u Jehu, syna Nimsziego, gdyż jedzie jak szalony."

II Królewska 9;20 (Stary Testament)
AT jest offline   Odpowiedź z Cytatem