View Single Post
Stary 26-06-2007, 19:30   #7
snoopy
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-05-2007
Model: mkndeo mk3
Silnik: tddi
Rocznik: 2001
Postów: 11
Domyślnie Re: gdzie dorobić kluczyk z immo we Wrocławiu

Cytat:
Napisał GrekuPL
mam problem...zakupiłem autko z jednym kluczem (czerwony) no i strach mieć tylko jeden klucz (jak zgubie to lipa) i chcę go dorobić...sprzedający mi auto nie dał kodu kluczyka, oczywiście ten czerwony kluczyk działa na razie...ale jak się coś z nim stanie to i auta nie ruszę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i gdzie go robić ?? w ASO dorobić i programować czy w jakimś warsztacie mi dorobią ?? z góry thx za odpowiedź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Miałem ten sam problem. Jeź do TESCO na Długiej (?) były HIT jest tam magik dorabiający klucze za jedyne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. 250zł dorobi kulczyk do mondka i zaprogramuje immo (dorabianie ze zwykłego klucza żadnych "czerwonych" czy "serwisówek").
PS To zwykły kulczyk z immo nie ma sterowania zamkami i wygląda jak chińska zabawka.
__________________
Śmierć zawsze wsiada z nami do auta i cierpliwie czeka ....................

Moje ferrari
snoopy jest offline   Odpowiedź z Cytatem