View Single Post
Stary 23-10-2012, 11:17   #14
kicaj
ford::professional
 
Zarejestrowany: 29-10-2006
Skąd: byl HH jest B
Model: ZB
Silnik: 1.9
Rocznik: too old
Postów: 1,069
Domyślnie Odp: Wbudowany fotoradar w Fordzie Focusie

Cytat:
Napisał Pindsvin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
"Umożliwia ono sfotografowanie pojazdów oddalających się lub zbliżających w zakresie prędkości od 5 do 250 km/h."

Czyli wystarczy polecieć powyżej 250 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ile aut w Polsce jest w stanie osiągnąć takie prędkości w normalnych warunkach drogowych?

przypomniała mi się sytuacja spod świateł - jechałem do pracy:
Teren zabudowany, stoję na czerwonym, jako pierwsze auto stoi jakieś Porsche cabrio. Kierowca chciał zaszaleć, zaszpanować - wyskoczył na zielonym spod świateł, 100m dalej policja z radarem laserowym zgarnęła go za szybką jazdę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie ma co szpanować bo można się nadziać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Regulamin $23
Reklama poza działem 'Ogłoszenia' bez wiedzy i zgody Administratorów jest zabroniona...
- i niech mi kto powie w jaki sposób go złamałem... ps. To chyba $22 a nie $23...
kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem