View Single Post
Stary 07-08-2011, 11:31   #3
keczup
ford::average
 
Avatar keczup
 
Zarejestrowany: 13-01-2008
Model: MK3 SEDAN
Silnik: 2,0 16v tdci
Rocznik: 2002
Postów: 156
Domyślnie Odp: Mimo wymiany mikrowyłącznika, tył nie otwiera się ?

Witam na podstawie wszystkich opinii jakie znalazłem w wyszukiwarce to przyczyną usterki jest , mikro wyłącznik lub zamek od kierowcy, albo zamek w bagażniku .Pojechałem dzisiaj do elektryków ,jeden chciał zacząć od wymiany zamka w bagażniku podziękowałem mu ,pojechałem do drugiego a ten szukał szukał i nie wiedział co ,zaproponował wymianę mikro styku ,nie zgodziłem się ,pojechałem do domu zacząłem przeszukiwać wiązkę z przewodami czy nie są przerwane w którymś miejscu ,trochę to trwało ,ale znalazłem winowajcę ,przerwany kabelek który znajduje się w tej harmonijce która jest między klapą a karoserią ,zlutowałem kabelki i po kłopocie .Ciekawe ile kasy bym wydał gdybym się zgodził na wymianę tych części sugerowanych w postach ,dlatego otworzyłem nowy temat bo moja usterka różniła się od innych ,ale temat mój zaraz przeniesiono ,to po co mamy te forum ???żeby nowe tematy zamykać lub przenosić nie rozumie tego ,dobrze że sam znalazłem przyczynę i kosztowało mnie to 00000zł a nie jakieś mikro styki czy zamek ,nikt mi nie pomógł ,ale opisywać krytykować to jest wielu ,pozdrawiam wszystkich i bez urazy.

Ostatnio edytowane przez keczup ; 08-08-2011 o 11:33
keczup jest offline   Odpowiedź z Cytatem