View Single Post
Stary 22-07-2008, 11:31   #65
Oligo
ford::average
 
Avatar Oligo
 
Imię: Rysiek
Zarejestrowany: 16-03-2005
Skąd: Racibórz
Model: Mondeo [MK3]
Silnik: 2,0 TDDi
Rocznik: 2001
Postów: 106
Domyślnie Re: [Mk3] Przerobiłem klimę :)

Witam

Dorwałem za pomocą Ceres`a (dzięki wielkie) schematy instalacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wkleję je tu potem. Mam schemat instalacji maualnej sprzed fl (2001-2003) i po fl (2003-2007). Z tych schematów wynika:
- wszystkie przewody pasują, są niestety pewne zmiany w kolejności kabli, niektóre się powtarzają
- dzięki Ceres`a wiemy jak podłączyć czujniki do instalacji (do panelu)
- pozostaje teraz sprawa wsadzenia rezytora wentylatora lub kupno od klimatronika (wygodnie aczkolwiek drogo)

Teraz będę z tym wędrował do elektryka cudotwórcy w Raciborzu, zadeklarował się że jak będzie miał schematy to zrobi to bez problemu bo robił takie rzeczy w innych markach aut np. vw. Jak tylko będzę miał wieści bądź to zrobione to ogłoszę to na forum.

Odnośnie zegarka, podgrzewania szyb to nie będzie problemu. Problem jest z awaryjnymi światłami coś z szyną Can, sprawa wygląda tak że trzeba będzie trzymać aby świeciły. Zostawiam to jednak na drugi plan. Proszę szanowne grono forumowiczów o konsultacje i weryfikacje.
pozdrawiam
Oligo jest offline   Odpowiedź z Cytatem