View Single Post
Stary 04-04-2024, 10:14   #21
JerzySmerf
ford::amateur
 
Imię: Jerzy
Zarejestrowany: 12-03-2024
Skąd: Rzeszów
Model: Audi A4
Silnik: 1.6
Rocznik: 2005
Postów: 0
Domyślnie Odp: Ford Focus MK3 - "amatorka"

Dzięki za te wszystkie dotychczasowe opinie !

Mimo, że spektrum opinii jest ogromne..

Na ten moment wyyydaje mi się, że mimo większego spalania na niedogrzanym silniku (dzięki za to info. grzegorzyk) rozglądam się za tym 1.6 tivct 105km, (nie wykluczam 1.6EB - bo z jednej strony chciałem potestować te nowe dla mnie jednostki) ale biorąc pod uwagę że na większą trasę 'po autostradzie' będę miał okazję pokonać raz na miesiąc a użytkowanie głównie po mieście - o ostatecznym wyborze zdecyduje po prostu mniejsza awaryjność silnika a równie duże znaczenie będzie mieć wersja SYNC bo uparłem się na to (nawet kupując przedlift, z sync 1 będę w stanie wymontować go i kosztem paru tys. zamontować nowszego Sync'a).
O ile wybiorę Forda w ogóle, bo obecnie śledzę ogłoszenia z Hyundai i30 II - gdzie jest w tym samym budżecie co FF mk3 , a zdaje się mieć mniej awaryjne silniki (1.4) - jedynie kwestię rdzy po kilku latach, co mnie jakoś szczególnie nie odstrasza - bo przypomnę jestem użytkownikiem 25 letniego Audi, które poniżej linii drzwi ma więcej rdzy niż blachy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
JerzySmerf jest offline   Odpowiedź z Cytatem