Temat: [Mondeo 1996-2000] woda pod nogami pasażera...!!!
View Single Post
Stary 10-03-2009, 15:41   #1
Horhe
ford::advanced
 
Avatar Horhe
 
Zarejestrowany: 13-10-2006
Skąd: front wschodni
Model: sprzedany
Silnik: sprzedany
Rocznik: sprzedany
Postów: 389
Talking woda pod nogami pasażera...!!!

Priviet.
Jak w temacie, w tym miejscu i tylko tym mam mokro. Okresowo dosuszam to kładąc ręcznik frotowy by tą kałużę wchłaniał. Jednak gdy tylko popada zaraz mam mokro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chciałem podjąć się kompleksowej walki z tym zjawiskiem i rozpocząć działania od sprawdzenia szczelności przedniej szyby. Jednak w mojej okolicy zdaje się wszystkie warsztaty które wstawiają szyby używają do sprawdzenia szlaucha z wodą. Urządzenie z ultradźwiękami ( made in USA) zepsuło się i już od ponad roku nie są w stanie tego naprawić. Po prostu chciałem wpierw wykluczyć szybę. No ale dobra. Zakładam jednak, że to nie szyba. Może to coś prostego co mogę sam naprawić. Na przykład plastik podszybia nad filtrem kabinowym. Trochę czytałem forum i tam pomiędzy szybą i tym plastikiem jest taka gąbka. U mnie zresztą w opłakanym stanie. Mocno wygnieciona, sprasowana i brudna jak diabli. Czy te uszczelnienie może mieć wpływ na takie zjawisko? A może coś innego jest tego przyczyną? Gdzie szukać, jak naprawić, gdzie kupić? Proszę by mnie ktoś poprowadził za rączkę w tym temacie bo już sam nie wiem. Jutro będę rozbierał tamte miejsca jeszcze raz i być może ktoś z Was mi podpowie na co zwrócić większą uwagę. Z góry dziękuję.
Horhe jest offline   Odpowiedź z Cytatem