View Single Post
Stary 19-04-2014, 19:41   #371
niebieskirafalek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 10-05-2012
Skąd: warszawa
Model: Mondeo ghia automat
Silnik: 2.0 TDCI 130km
Rocznik: 2002
Postów: 32
Domyślnie Odp: [MK3] TDCI 130KM automat - kto ma ? opisy samochodu-problemy

Cytat:
Napisał IamPIamP Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam wszystkich forumowiczow Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. to jest moj pierwszy post wiec zaczne od tego:

Mondeo 2004 rok kombi
2.0 tdci
130 km
automat/tiptronic
197 tys km

problemow mam kilka i bardzo prosze o podpowiedzi
1. falujace obroty - zarowno na zimnym jak i cieplym silniku
2. klekot od strony pasazera - nie wiem czym spowodowany, mech powiedzial ze kolo pasowe, na forum przeczytalem ze moze tez byc napinacz (pyt. paska klinowego czy wielorowkowego?)
3. swierszczy klima - tylko wlaczona lub na trybie eko...co to moze byc?
4. potrzebuje dobrego speca od automatow w Warszawie

Bardzo prosze wszystkich o pomoc i wszelkie dobre rady
witam moze nie jestem specem ale niektore rzeczy przerabialem, a wiec co do falujacych obrotow pomoc nie moge bo u mnie faluja tylko przy zimnym silniku, pytanie w jakim zakresie jest to falowanie>? klekot moze byc spowodowany faktycznie napinaczem paska wielorowkowego, co do kilmy moze padac łozysko badz sprzegielko sprezarki a co do wymiany oleju w skrzyni ja mam przelatane ponad 22000 i do oleju nie zagladam, w ksiazce serwisowej pisza aby kontrolowac poziom oleju co 60000km a serwis forda wogole nie wymienia oleju w skrzyni, jesli kolega jest z wawy posiadam elm do forda i moge zobaczyc czy sa jakies bledy w komp. jesli zainteresowany podaje E-mail rafal30wawa2@wp.pl
niebieskirafalek jest offline   Odpowiedź z Cytatem