View Single Post
Stary 26-01-2022, 18:09   #1
Piniu
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-10-2020
Skąd: Szczecin
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 11
Domyślnie Akcja serwisowa -20S32- Takata poduszka powietrzna kierowcy

Witam i pytam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nie wiem czy akcja dotyczy tylko Mondeo bo posiadam też S-maxa 2007 ale dostałem list od Forda w którym wzywają mnie na sprawdzenie/kontrolę/wymianę poduszki powietrznej kierowcy...

Streszczę treść listu.... chodzi o kilka rzeczy
-jakiś czynnik który jest w ładunku kumulującym/aktywującym wystrzał poduszki
- jakieś wadliwe/starzejące się z upływem lat powłoki/pojemniki/metal ładunków inicjujących odpalenie poduszki
a co za tym idzie ryzyko na poważne uszczerbki na zdrowiu dla pasażerów przy ew. odpaleniu poduszki ze względu na latające elementy itp itd.

Jestem już po zabiegu, bez najmniejszego zająknięcia i sprawdzania wymienili poduszkę na nowąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. auto z 2007

Mieszkam w Szwecji i z wiadomych względów że serwisy/warsztaty mają tylko wymieniaczy zamiast mechaników pytam jak sprawa ma się w Polsce?

Dostajecie podobne listy z zaproszeniem na akcję serwisową i jak do tematu podchodzą mechanicy? Wymiana od razu czy sprawdzanie?

btw. duży plus dla Forda że po tylu latach pamietają o swoich produktach i wzywają na kontrolę/wymianę wadliwych elementów.
Piniu jest offline   Odpowiedź z Cytatem