View Single Post
Stary 04-04-2011, 12:45   #39
_holek
ford::average
 
Avatar _holek
 
Zarejestrowany: 15-11-2008
Skąd: Wrocław
Model: BMW 320d xDrive GT, Vespa LX
Silnik: 320d TwinPower Turbo + M Power Kit
Rocznik: 2014, 2013
Postów: 158
Domyślnie Odp: Wrażenia z jazdy Focusem MkIII, 1.6 EcoBoost 150KM ASS

Cytat:
Napisał bkapust Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
1. Niestety nie. LED mam z tyłu, ale full-pakietu nie. Był taki egzemplarz do wziecia, ale przekraczal moje zalozenia finansowe.
Zastanawiam się właśnie jak to będzie ze światłami w tym pakiecie - czy będzie taki sam 'problem'.

Cytat:
Napisał bkapust Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2. Hmm niestety nie.
A widzisz. Podobnie jest w mojej foce (MKII). Co prawda jest korek ale nie ma zamka. Tylko, że klapka rygluje się razem z drzwiami.

Cytat:
Napisał bkapust Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ps. Dobra wiadomosc dla Ciebie - dobrze, ze zostales przy Candy Red. Dziewczyny w pracy sa zachwycone, bede mogl wybierac ktora podrzucic do domu po pracy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dobrą wiadomością będzie przywrócenie produkcji w Japonii i brak opóźnienia w odbiorze fury ;-)
A powiedz mi jeszcze w jakim salonie stoi Candy Red 1.6 EcoBoost Titanium Hatchback z ledami?
_holek jest offline   Odpowiedź z Cytatem