View Single Post
Stary 03-05-2023, 09:10   #287
DarekRz4
ford::beginner
 
Imię: Darek
Zarejestrowany: 04-05-2016
Skąd: Lublin
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Duratech+LPG
Rocznik: 2012
Postów: 36
Domyślnie Odp: Radio Android - wybieramy stację multimedialną

Jest bardzo prawdopodobne że te radia które linkujesz także będą kiepsko pracowały na FM. Jeśli chodzi o radio z allegro to warto zapytać się sprzedawcy pisząc oficjalnie ( aby był ślad zapytania do ewentualnej reklamacji ) czy odbiornik radiowy FM pracuje bez zarzutu i czy ma czułość podobną do fabrycznych radioodbiorników. Co do yanosika to nic nie musisz robić z kablami przez aux. Udostępniasz tylko stacji internet z telefonu i tyle. Innna sprawa czy yanosik będzie ci w ogóle działał w zakupionej stacji. U mnie pomimo walki kilkumiesięcznej z wgrywaniem róznych wersji yanosika a nawet podnoszenia androida z 8.1 do 9.1 yanosik absolutnie nie działa w pełnej wersji czyli jako nawigacja . Po około minucie od włączenia i normalnej pracy jako navi yanosik zawiesza całą stację i nic się nie da zrobić poza wyłączeniem. Cos się dzieje wtedy kiedy yanosik wyświetla mapy- jest jakiś błąd lub niezgodność.Wszystkie inne aplikacje i nawigacje działają absolutnie bez zarzutu bez rwania zawieszania nawet podczas kilkugodzinnej jazdy- yanosik nie działa i wiesza stację. Natomiast jak go ustawię na pracę w tle to działa perfekcyjnie i stabilnie. Sam się automatycznie uruchamia razem ze stacją i na ekranie mam malutkie okienko o zdarzeniach i komunikaty lektora o kontrolach itp. Dlatego nie mogąc sobie poradzić z yanosikiem jako nawigacja używam google maps jako nawigacja a yanosika w tle jako ostrzezenia o fotoradarach i kontrolach. Moim zdaniem jest to najlepsza opcja. Jeśli chodzi o regulacje z kierownicy to u mnie wszystko działa jak z oryginalnym radiem. Należy tylko wybrać z ukrytego menu wersję i markę auta . Zestaw głosnomówiący także działa idealnie. Korzystam z mikrofonu wbudowanego i słychać mnie doskonale . Stacja automatycznie przy kazdym uruchomieniu zestawu synchronizuje wszystkie połączenia które były poza autem i po chwili mam na ekranie to samo co w telefonie jeśli chodzi o historię połączeń. To samo się dzieje z dodanymi kontaktami.

Ostatnio edytowane przez DarekRz4 ; 03-05-2023 o 09:20
DarekRz4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem