View Single Post
Stary 26-01-2022, 18:59   #3
Piniu
ford::beginner
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 06-10-2020
Skąd: Szczecin
Model: S-Max
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2008
Postów: 11
Domyślnie Odp: Akcja serwisowa -20S32- Takata poduszka powietrzna kierowcy

Cytat:
Napisał klocolus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak dla mnie całkowicie normalne i oczywiste zachowanie a nie duży plus. Akurat np. BMW robiło to samo z poduszkami w e46 chyba, 20 letnie albo i starsze auta. Korporacje co pomijają takie problemy tylko dlatego, że gwarancja ustała powinny być mocno piętnowane.
zgadzam się z Tobą w 100% ale przerabiając kilkanaście aut o róznej historii ich użytkowania przez ich wcześniejszych właścicieli nikt mi nic nie wysłał. Co wcale nie oznacza że wcześniej jezdziłem czymś co było "przystankiem autobusowym" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał klocolus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Słyszałem o akcji, ale mój z 2014 na razie nie ma nic w systemie.
i oby tak zostało żeby nic się nie zadziało Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Bezawaryjnej jazdy życzę koledzeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Piniu jest offline   Odpowiedź z Cytatem