Temat: [Focus 1998-2004] Woda po stronie pasażeta i kierowcy
View Single Post
Stary 30-03-2010, 13:30   #1
mibie
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 09-11-2009
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0
Rocznik: 2015
Postów: 7
Domyślnie Woda po stronie pasażeta i kierowcy

Witam

Może się powtarzam z tematem, ale chciałem się upewnić czy to napewno przez filtr przeciwpyłkowy dostaej się woda do środka auta.

Po stronie kierowcy i pasazera pod wykladzina (nie na dywaniku) mam wodę. Na ile mogłem to odchyliłem wykładzinę - zdjąłem plastiki przy drzwiach i jak padał deszcz to zauwazyłem że jakby z nadkola po sciance blachy scieka woda - strona pasazera. Sprawdzalem wyloty powietrza (pod skrytką) i były suche. Wczesniej uszczelnilem sobie podszybie a woda i tak sie leje.
Samochod stał pochylony w strone pasazera.

Nie wiem skad ta woda leci. Napewno jakoś prawą scianką blachy ale skad?? Dlatego mam pare pytan:
1.Czy może byc tak że woda jednak dostaje sie przez filtr jak wyloty powietrza sa suche i nie mam wody na dywaniku a pod wykladziną?
2.Czy woda wpadajac przez podszybie od strony kierowcy (auto nachylone w stronę pasazera) moze przedostac sie do filtru przeciwpylkowego.? \
3. Czy rynienka - jezeli takowa jest - na skraju podszybia moze byc jakos uszkodzona ze woda nie przedostaje sie pod auto a gdzies wpada do srodka?
4.????

Natomiast po stronie kierowcy nie zauwazylem któredy woda sie przedostaje.

Kiedyś miałem wode na dywaniku ale po uszczelnieniu samego podszybia mam taka sytuacje jak napisalem.

Z gory dzieki za sugestie.
mibie jest offline   Odpowiedź z Cytatem