Temat: [Focus 2011-2014] Wymiana panelu radia ze standard na sony
View Single Post
Stary 31-03-2019, 17:20   #8
jarekfxsilver
ford::advanced
 
Avatar jarekfxsilver
 
Zarejestrowany: 03-03-2008
Skąd: Głogów
Model: Focus mk3 ST / C-max II
Silnik: 2.0 ecoboost +290KM,490Nm / 1.5 ecoboost 150KM
Rocznik: 2013 / 2018
Postów: 316
Domyślnie Odp: Wymiana panelu radia ze standrard na sony

Cytat:
Napisał dzwiedziu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Były tylko dwa (pomijając electrica).


5 czy 8"?
Dostępny to jedno, a co ludzie mają to drugie.

Więc przydało by się więcej info lub foto.
Największy jaki był dostępny fabrycznie w 2013 r. na Europę (z resztą inaczej być nie może mając systemy pasa ruchu, hamowanie z małych prędkości, rozpoznawanie znaków, inteligentne światła same zmieniające się z drogowych na mijania i inne zabawki i gadżety :-). Jedynie wersje USA miały duży wyświetlacz 8" który później był stosowany w polift. Nie chcę zmieniać zestawu audio, szkoda byłoby mi wkładać chinola w to co mam, navi wyświetla mi również komunikaty na wyświetlaczu w zegarach, mam zestaw głośnomówiący z wywoływaniem komunikatów głosowych. Działa to bardzo dobrze, wchodzę do auta, tel sam mi się łączy z radiem, wydaję mu komendy bez wyszukiwania nr tel. Z reszta to samo jest u mojej żony w ff mk2fl. To jest temat czy skorupa z radia SONY jest P&P do wersji seryjnej (wsio na model przedlift).
__________________
C-max II, 1.5 ecoboost 150, Titanium; = seria / FF mk3st: Milltek 200cell, Accessport V3 od Cobb + soft Stratified Automotive, świece zapłonowe Denso Itv22, koła 235/35/19, dolot Mountune, short shifter Cobb, SYNC3.4

Ostatnio edytowane przez jarekfxsilver ; 31-03-2019 o 17:26
jarekfxsilver jest offline   Odpowiedź z Cytatem