Temat: [Mondeo 2000-2007] Cieknąca pompa wspomagania
View Single Post
Stary 04-11-2015, 16:41   #177
rewolt
ford::beginner
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 01-09-2012
Skąd: Wałbrzych
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2001
Postów: 14
Domyślnie Odp: Cieknąca pompa wspomagania

Cytat:
Napisał kamoreks Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witaj, na dniach też chcę walczyć z pompą, napisz czy kupiłeś zestaw naprawczy czy co zrobiłeś. Z góry dzięki. Pilne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

http://allegro.pl/zestaw-naprawczy-p...681440838.html czy kupowaliście taki zestaw? Która uszczelka jest do dorobienia? Między jedną połową pompy, a drugą tak ? A w takim razie jaka uszczelka jest między pompą wody a pompą wspomagania?
Powiem Ci tak, fajny ten zestaw ale strasznie drogo :/ jak poszukasz części wyjdzie Ci taniej. Ja kupowałem wszystko osobno i zapłaciłem: Łożysko- 10zl, 2x simering 10zl szt. uszczelkę załatwiłem sam od wujasa i 4,5h roboty

Niestety mam inny problem, zaczęło mi sie sączyć na tej małej śrubie na łączeniu z tym przewodem ciśnieniowym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. da sie to jakoś uszczelnić?
rewolt jest offline   Odpowiedź z Cytatem