View Single Post
Stary 28-09-2016, 11:09   #6
Arturm93
ford::amateur
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 29-11-2015
Skąd: Gdańsk
Model: Fiesta
Silnik: 1.3
Rocznik: 2005
Postów: 6
Domyślnie Odp: Nie można otworzyć tylnych drzwi, luźna klamka

Witam. Udało mi się zdemontować ten wewnętrzny, plastikowy boczek. Te miękkie zaślepki nie skrywały żadnych śrub. Jednak po demontażu głośnika udało mi się sięgnąć do mocowania szyby, wypiąć ją, co "uwolniło" mechanizm jej opuszczania i udało się zdjąć boczek. Mechanizm zamka w drzwiach to czarna magia, nie udało mi się go całkowicie zdemontować, jednak metodą prób i błędów sięgnąłem odpowiedniej dźwigni i drzwi się otworzyły. Źródło całego problemu było w zewnętrznej klamce, która odczepiła się od małej dźwigni. Niestety, robiłem to z latarką wieczorem, nie miałem już sił i cierpliwości na to i teraz drzwi można otwierać z zewnątrz i od środka, ale nie chcą się one zamknąć z centralnego, tak jakby klamka wewnątrz nie chowała się do końca, i trzeba ją wcisnąć ręcznie. Ale to już lepsze niż zablokowane drzwi. Prawdopodobnie ułamał się jakiś plastik, który naciągał linkę, ale nie mam na razie ochoty znów tam zaglądać. Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Arturm93 jest offline   Odpowiedź z Cytatem