View Single Post
Stary 12-08-2013, 06:22   #4
juyer
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 03-09-2010
Skąd: Katowice
Model: Ford
Silnik: 2.0
Rocznik: 2000
Postów: 5
Domyślnie Odp: a może wyjazd do Niemiec

Cytat:
Napisał Roman_Gie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie to, żebym odradzał- ot taka dygresja.
Co najmniej jeden musi być dobry Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Te powyżej 20 tys pln spokojnie stargujesz do 20 tys PLN, a to oznacza już poziom cenowy podanych przez Ciebie aut z De po opłatach itd.
Hmmm, zauważ, iż moje wszystkie 4 mają kontrole trakcji i podgrz. przednią szybę. W Polsce wogóle nie można takich znaleźć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., jak już ma trakcje to nie ma szyby, a jak już cudem ma szybe to o trakcji zapomnij. Sam spójrz na fotki przycisków trakcji i szyby wszystkich polskich które podałeś.

Bump:
Cytat:
Napisał czeslaw555 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Może jednak te krajowe lepiej przemyśleć jak masz takie szukać w D
OK, 1 handlarz, reszta prywatni.
Niemiecki handlarz to nie polski. patrz "12 Monate Gewährleistung"
Znajdź mi handlarza w Polsce co daje gwarancje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chyba gwarancje oszustwa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A samochody, szukam benzyny 1.4 lub 1.6 i koniecznie podgrzewana przednia szyba i ESP, w Polsce wogóle nie mogę znaleźć takiego.
Na niemiekich widać, iż każdy co podałem ma te 2 funkcje.

jpg
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg trakcja.JPG (65.9 KB, 41 wyświetleń)
juyer jest offline   Odpowiedź z Cytatem