View Single Post
Stary 28-05-2019, 09:06   #31
kolucho
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 15-02-2010
Skąd: Kraków
Model: Kuga MK2 ST-line, Fiesta MK7
Silnik: 2.0 TDCI 180 KM, 1.4+LPG
Rocznik: 2018, 2010
Postów: 28
Domyślnie Odp: Wyłącznik poduszki pasażera - czy jest możliwość dołożenia wyłącznika?

Cytat:
Napisał Damekk94 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,
Dzisiaj zamontowałem wyłącznik poduszki do fiesty mk7 przed liftem. Kostka do wyłącznika znajdziecie ( o ile nikt wcześniej jej nie ruszał)przy izolowaną na grubej wiązce za schowkiem po prawej stronie ( wystarczy opuścić schowek tak jak się dostajecie do bezpieczników). Natomiast wtyczka do kontrolki po zdjęciu srebrnej osłony klimatronika na wierzchu (przynajmniej u mnie bo miałem wcześniej zdejmowaną deskę). Wyłącznik o numerach AV1T-14B268-AB a kontrolka o numerach 14B268B (przycisk parktronika i kontrolka wyłączenia poduszki pasażera). Działa i nie wywala błędu mimo że nie mam parktrokika po prostu przycisk nie reaguje. Żeby aktywować wyłącznik wystarczy forscan w pełnej wersji (który jest dostępny za free). wyłącznik włączamy poprzez funkcje serwisową (ikona klucza w forscanie) a później aktywacja wyłącznika poduszki pasażera (czy jakoś tak).
A mógłbyś wrzucić zdjęcia zamontowanych elementów? Rozumiem, że kontrolkę montuje się w miejsce przegródek na karty? Ciężko się ją wyjmuje? Wiadomo jaki nr ma kontrolka jedynie ze wskaźnikiem poduszki (bez parktronika)? Rozumiem, że taki wskaźnik wyłączenia poduszki pasuje tylko do Fiesty MK7 po lifcie?
https://www.ebay.co.uk/itm/2014-FORD...8AAOSw-8paWKkE
kolucho jest offline   Odpowiedź z Cytatem